Den otevřených dveří, jarmark 2019

ADVENTNÍ KONCERT 2018

VOTVÍRÁK 2018

.

Školní rok v plném proudu

Naši žáci oslavili 100 let vzniku samostatné republiky. Sportují a dosahují slibných výkonů. Poznávají mnoho nového ve škole i mimo ni. Už nyní chystají svá hudební vystoupení. A vypraví se na školy v přírodě...:-) Nezapomeňte se proto, prosím, podívat také do rubriky s aktuální fotogalerií, kterou naleznete

na tomto místě.

• Organizace školního roku - termíny prázdnin, třídních schůzek ad.
  • Podpora naší škole

Informace o elektronických žákovských knížkách

Naše škola respektuje trend postupující digitalizace. Proto využíváme aplikaci EDU page od mezinárodní společnosti Asc Timetable. Ta nám nabízí mimo jiné tvorbu a publikaci rozvrhů hodin, vnitřní informační systém, používání elektronických třídních knih a žákovských knížek. S výjimkou 1. - 2. ročníku je eŽk zavedena ve všech třídách.
    Informace o klasifikaci jsou přehledně k dispozici z webové stránky služby EDU page. K dispozici je zdarma i mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety se systémem Android, iPad, iPhone. Myslíme samozřejmě i na ty, kteří nemají přístup k internetu. K dispozici je při vstupu do školy počítač s možností nahlížení do systému. Je ovšem třeba znát své přístupové údaje. Stávající uživatelé je již mají, novým uživatelům budou s novým školním rokem poskytnuty. Doporučujeme zhlédnout následující video.

• Jak se používá eŽK v systému Edupage

• Závěrem alespoň několik bodů, proč využíváme eŽK.

• - žák nemůže eŽK zapomenout nebo zapřít
    • - žák i rodiče mají kompletní přehled o známkách
    • - informace se dostávají k rodičům okamžitě
    • - aritmetický průměr má smysl nastavením váhy známek učitelem