Učitelé pro školní rok 2017/2018

Všechny vyučující lze kontaktovat na e-mailu ve tvaru jmeno.prijmeni@zsjakutska.cz.

NA KONZULTACE SE PROSÍM OBJEDNEJTE NEJLÉPE ALESPOŇ 1 DEN PŘEDEM. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, ŽE V PŘÍPADĚ VAŠÍ NEOHLÁŠENÉ NÁVŠTĚVY NEMUSÍ BÝT VYUČUJÍCÍ Z DŮVODU JINÝCH POVINNOSTÍ K DISPOZICI.

width: 640px; height: 379px;

 

 

Vyučující

Třídní

Vyučovací předměty

Konzultace

Mgr. Zuzana Kaslová

I. A

Čj, M, Prv, Aj (I.A), Aj (I.B, II.B, III.B, IV.B, VI.A)

Stř. 13.00 – 13.45

Alena Wolfová

I. B

Čj, M, Prv, Hv, Prč, Vv (I.B)

Stř. 7.00 – 7.45

Mgr. Galina Pastorová

II. A

Čj, M, Prv, Hv, Prč, Vv, Tv (II.A),  Tv (I.A, I.B), Hv (IV.C)

Stř. 13.15 – 14.00

Bc. Lucie Zvěřinová

II. B

Čj, M, Prv, Hv, Prč, Vv, Tv (II.B), Vv (I.A, IV.B), Prč. (I.A)

Po 7.00 – 7.45

Mgr. Marie Švábová

III. A

Čj, M, Prv, Aj, Prč, Vv, Tv (III.A), Aj (I.A), Vkz (VII.A, VII.B, VIII.A)

Út. 13.00 – 14.00

Mgr. Zdenka Kočková

III. B

Čj, M, Prv, Vv, Tv (III.B), Tv (IV.B, IV.C, VI.A, VI.B)

Čtv. 7.00 – 7.45

Mgr. Zuzana Foltová

IV. A

Čj, M, Aj, Přv, Vl, Hv, Vv, (IV.A), Hv (I.A), Pěv.sbor (1. – 5. roč.)

Pá. 12.40 – 13.25

PaedDr. Eliška Přeučilová

IV. B

Čj, M, Vl, Přv, Hv, Prč, (IV.B), Prč. (II.B, IV.B), Nj (VIII.A)

Út. 14.00 – 15.00

Mgr. Šárka Holomoucká

IV. C

Čj, M, Aj, Prč, Vv, (IV.C), Aj (III.A)

Po. 13.00 – 13.45

Mgr. Petr Trojan

V. A

Čj, M, Přv, Prč, Vv (V.A), Fy (6. – 9. roč.)

Stř. 7.00 – 8.00

Mgr. Hana Kratochvílová

V. B

Čj, M, Aj, Vl, Přv, Vv, Prč, Tv (V.B)

Stř. 12.50 – 13.50

Mgr. Jana Fialová

V. C

Čj, M, Vl, Prč, Vv (V.C), Ij (VII.A, VII.B, VIII.A, IX.A)

Po. 7.00 – 7.45

Mgr. Jan Turinský

VI. A

Vl (V.A), Z (VI.A,VI.B,VII.A),   (VI.A,VI.B,VII.A, VII.B, VIII.A,IX.A), VkO (VI.A), VkZ (IX.A), Děs (VIII.A), (IX.A)

Po. 14.35 – 15.20

Mgr. Edita Růžičková

VI. B

ČJ (VI.A, VI.B, VII.A), VkO (VI.B), Vv (VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII.A, IX.A), Dlv (VI.A, VI.B)

Čtv. 15.30 – 16.15

Mgr. Pavel Mácha

VII. A

Inf (VI.A, VI.B, VII.A, VII.B), M (VI.A, VII.A, VII.B), Tv (IV.A, V.A, V.C), ICT  

Po. 14.30 – 15.30

 Mgr. Markéta Mašková

VII. B

Aj (I.B, II.A), (VII.B, VIII.A), Tv (VII.AB, VIII.A, IX.A), AJ (VII.B, VIII.A, IX.A)                                          

Po. 15.20 – 16.20

Mgr. Miloš Klikar

VIII. A

ČJ (VII.B, VIII.A, IX.A), Tv (VII.AB, VIII.A, IX.A), NJ (VII.AB,IX.A), Dlv (IX.A)

Čtv. 6.50 -7.35

Mgr. Lucie Goliášová

IX. A

(VI.A, VI.B, VII.A), Z (VII.B, VIII.A, IX.A), VkO (IX.A), Prč. (VI.A, VI.B), M (VIII.A, IX.A)

Út. 7.00 – 7.45

 

 

 

 

Mgr. Alena Švecová

 

AJ (II.A, II.B, III.B, V.A, V.C), AJ (VI.B, VII.A, VIII.A, IX.A)

Út. 7.00 – 7.45

Mgr. Lenka Hampejsová

 

Prč (VIII.A, IX.A), M (VI.B), CzM (VII.A, VII.B, VIII.A), VP

Stř. 7.40 – 8.40

Mgr. Petr Stratil

 

VkO (VIII.A), Hv (V.A, VI.A, VII.A, VII.B, VIII.A,IX.A), Prč (VII.A, VII.B)

Čtv. 14.30 – 15.30

Mgr. Eliška Chaloupková

 

Hv (II.A, III.A, III.B, V.B, VI.B, VIII.A, IX.A)

 

Čtv. 14.35 – 15.20

Ing. Bc. Sylva Taufmannová

 

Che (VIII. A, IX. A), Ek (IX. A)

Po. 15.00 – 16.00

Mgr. Zdeněk Hyan

 

Inf (III.A, III.B, V.A, V.B, V.C), Vl (IV.C), (IV.C,V.C)

Út. 14.00 – 15.00