Pro školy.cz

Vážení rodiče,
v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
Testy jsou nově zaměřené také na procvičování českého pravopisu a základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny. Naleznou zde také mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod. Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
Všechny testy mohou po dobu zakoupení licence školou Vaše děti využívat doma ZDARMA! Přístupové údaje obdrží žáci na vyžádání od svých třídních učitelů, vyžádat si je můžete také třeba na třídní schůzce. Přejeme Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil.