Fotogalerie ze školního roku 2017/2018

Týden vědy a techniky (p.Kočková + zákonný zástupce)
Žáci III.B se aktivně zapojili do celorepublikového týdenního projektu plného vědy. Na medicínském workshopu, pořádaném studenty 3. lékařské fakulty UK, hravou formou získávali informace a prakticky si vyzkoušeli některé dovednosti z těchto oborů: anesteziologie a resuscitace, anatomie, ošetřovatelství, příklady chirurgického šití ad.

Čtvero ročních období - společný celoroční projekt II.A a II.B (p. Pastorová, p. Zvěřinová)

Vítězství starších žáků v minikopané (p.Klikar)

V září roku 2017 nám udělali velkou radost starší žáci, žáci 9. ročníku, když vyhráli obvodní kolo v minikopané. Dokázali se proplést všemi úskalími bojů v základní skupině i dalších postupových zápasech, až ve finále narazili na soupeře ze všech nejzdatnějších – ZŠ Eden, vlastně tedy žáky pražské Slavie svého ročníku 2001 / 2002. V dramatickém penaltovém rozstřelu dokázalo naše mužstvo zvítězit a postoupit do celopražského kola. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech na pražské úrovni.

Sportovní a kreativní týden v SRN (p.Kočková, Přeučilová, za rodiče p.Jurajdová)

V letošním školním roce naši žáci opět dostali od Asociace malých debrujárů ČR, za aktivity s klubem KMD při ZŠ Jakutská Koumáci, nabídku na týdenní pobyt v SRN. Žáci měli možnost společně s německými dětmi vyzkoušet nemalé množství zajímavých aktivit. Společně se domlouvali především „lámanou“ angličtinou, která se vyučuje na základních školách v obou zemích. Aktivity, které jsme vyzkoušeli: komunikační hry v českém a německém jazyce, kuželky, minigolf, pit pat, laserovou střelbu, bobovou dráhu, lanovou dráhu, přírodní bludiště a lanové centrum. V kreativní dílně si děti vyrobily gelové svíčky a malovaly rozehřátým voskem. Letošní výprava byla ubytovaná v malebném městečku Netzschkau, které se pyšní Göltzschtalbrücke – největším cihlovým mostem na světě, který jsme také navštívili.

V pohodě do školy s BESIPem - září 2017 (p.Kočková, Švábová)

Žáci III.A a III.B se zúčastnili zajímavé dopravní akce se složkami integrovaného záchranného programu. Dětem se představili členové Hasičského záchranného sboru, Policie ČR, Vojenské policie, Městské policie, Dopravní policie a Zdravotnické záchranné služby.